Usługa – ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

Firma Nanoslogic zajmuje się ozonowaniem i zamgławianiem pomieszczeń, wnętrz samochodów i innych obiektów. 

Na czym polega usługa ozonowania i zamgławiania pomieszczeń ? 

Usługa polega na  niechemicznej eliminacji bakterii, roztoczy, pleśni, zarodników grzybów, drobnoustrojów, wirusów, alergenów i nieprzyjemnych zapachów z naszego otoczenia na które jesteśmy cały czas  narażeni. Wszechobecna chemia i coraz mniejsza odporność na wirusy i choroby spowodowała, że człowiek zaczyna zwracać się w stronę środowiska naturalnego, zaczyna dbać o siebie i swoją rodzinę, stosuje preparaty i urządzenia przyjazne dla człowieka i otoczenia.

Nasza usługa czyszczenia i dezynfekcji wnętrz i pomieszczeń oparta jest na sprawdzonym biobójczym działaniu srebra na bakterie i zarodniki grzybów.

Zastosowanie Aktywnego Srebra, które uniemożliwia rozwój mikroorganizmów i do minimum ogranicza zagrożenie infekcją sprawiło, że metoda jest bardzo skuteczna a jednocześnie bezpieczna.

W ramach świadczenia usługi  stosujemy :

etap 1:  ozonowanie czyli LIKWIDACJA ZAGROŻEŃ dzięki  zastosowaniu ozonu, który poprzez utlenianie całkowicie niszczy  bakterie, roztocza, pleśnie, zarodniki grzyby, drobnoustroje , wirusy i alergeny.

etap 2 : zamgławianie  czyli ZABEZPIECZENIE  zdezynfekowanej powierzchni (pomieszczenia lub wnętrza ) poprzez wytwarzanie mgły która tworzy antybakteryjną powłokę, wydłużającą okres utrzymania czystości i bezpieczeństwa w eksploatowanych pomieszczeniach.

Właściwości produktów zawierających nanocząsteczki:

– wydłużają okres przechowywania i przydatności do użytkowania,
– wpływają  na podwyższoną trwałość użytkowania materiałów,
– zwiększają  bezpieczeństwo zdrowotne,
– zmniejszają  zagrożenie mikrobiologiczne,
– obniżają  koszty bieżącej konserwacji,
– obniżają  koszty remontów okresowych.

Co to jest ozon – kliknij poniżej a dowiesz się więcej…. 

Dobrze znamy ten zapach powietrza po burzy, który powstaje podczas uderzeń piorunów………..

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

 

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

zamgławianie pomieszczenia

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy ozonowanie wnętrza oraz zamgławianie czyli nakładanie powłoki antybakteryjnej, hydrofobowej, która odświeża i zabezpiecza przed osiadaniem brudu, kurzu i miliardów  roztoczy we wnętrzu pojazdu. Zastosowane preparaty oparte o metodę pozyskiwania nano cząsteczek sprawiają, że powierzchnie są lepiej zabezpieczone i przez ok. 6-9 miesięcy wystarczy spłukać wodą, przetrzeć szmatką i gotowe….. Bez używania detergentów czy chemicznych produktów do czyszczenia.  Co oczywiście  też nie jest bez znaczenia bo oszczędzamy czas i pieniądze.

 

Nanoslogic posiada doświadczoną i przeszkoloną kadrę techników wykonujących usługę oraz  odpowiednie certyfikaty i badania potwierdzające bezpieczeństwo użytych preparatów dla  człowieka i otoczenia.Polecamy swoje usługi wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zachowania bezpieczeństwa, higieny oraz większego narażenia na rozwój drobnoustrojów. 

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: : 503138114, 501348906

 

Biura i obiekty administracji publicznej, szkoły, uczelnie, hotele,  pensjonaty, hale sportowe, gabinety masażu, solaria,  siłownie magazyny, archiwa.” Zdrowe i bezpieczne budynki “

 

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

Nasza oferta skierowana jest również do zarządców i posiadaczy nieruchomości. Proponujemy oczyszczanie pomieszczeń ze szkodliwych alergenów, grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów w kamienicach, budynkach mieszkalnych, domach, szczególnie na klatkach schodowych, korytarzach, poddaszach, piwnicach. 

Odświeżanie pomieszczeń, usuwanie brzydkich zapachów jak dym papierosowy, zapach zwierząt czy świeżo malowane ściany.

Zapraszamy do współpracy Zarządców i Agentów Nieruchomości, którym proponujemy nie zobowiązujące spotkanie z naszym Autoryzowanym Przedstawicielem , na którym opowie on o naszej usłudze, przedstawi możliwe rozwiązania i wycenę. 

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

OFERTA SPECJALNA

dotyczy posiadaczy samochodów osobowych, środków transportu publicznego, korporacji Taxi, salonów i komisów samochodowych, posiadaczy przyczep kempingowych i kamperów, warsztatów samochodowych, myjni samochodowych, lakierni, kabin samochodów ciężarowych, autokarów turystycznych i innych pojazdów.

 

 

Poniżej video przedstawiające przebieg ozonowania i zamgławiania wykonane w naszej firmie.

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane

do kontaktu

tel: 503138114, 501348906

zdrowy-dom-1 Usługa - ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

Zadbaj o swój dom/nanoslogic.pl