O nas

  • -

O nas

Witamy na stronie firmy Nanoslogic.

 Nasza firma  zajmuje się sprzedażą i świadczeniem usług w oparciu o  najnowsze i innowacyjne rozwiązania z dziedziny nanotechnologii.

W  swojej ofercie polecamy  usługi ozonowania, zamgławiania i hydrofobizacji, związane z eliminowaniem zagrożeń jakie niosą dla naszego zdrowia bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje.

Szczegółowe informacje o usłudze w zakładce : 

Usługi
Posiadamy  również w sprzedaży  zarówno detalicznej jak i hurtowej preparaty oparte na nanotechnologii przeznaczone do konserwacji,  czyszczenia i pielęgnacji  powierzchni różnego typu i urządzeń domowych jak kuchenki, kabiny,  mikrofale, zlewozmywaki, itp.

Informacje w zakładce :  

Produkty nano

W odpowiedzi na liczne zapytania klientów uruchomiliśmy sprzedaż  preparatów opartych na nanocząsteczkach metali szlachetnych jak srebro, złoto, miedź, platyna oraz krzem otrzymywanych w procesie fizycznym, idealnie czystych , bez zanieczyszczeń chemicznych o bardzo dobrym stężeniu i pojemności.  Są to preparaty przeznaczone zarówno dla ludzi jak i zwierząt.

Zapraszamy na stronę :    

Eko Zdrowie

Szanowni Klienci !

Jesteśmy zgranym zespołem, z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Wierzymy, że produkty, które Wam polecamy  znajdą swoich stałych sympatyków wśród Was i nie tylko. Wszystkim  zapewnimy kompleksową  obsługę, rzetelne informacje i fachową pomoc. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, tak więc piszcie do nas w razie wątpliwości, pytań albo tak zwyczajnie na ” dzień dobry” ….. 

        

dzien-dobry1-600x338 O nas

                    


%d bloggers like this: