Czym są nano koloidy ?

 

NANO KOLOIDY NIEJONOWE 

Wszyscy wiemy, że metale szlachetne mają wpływ na zdrowie człowieka.  Już dawno,  w starożytności pito ze złotych kielichów i jadano na srebrnych paterach.  Nauka coraz bardziej wykorzystuje te właściwości w leczeniu chorób i zapobieganiu zakażeniom. W wyniku badań stwierdzono, że np. srebro czy złoto można zawiesić w czystej zdemineralizowanej wodzie w procesie fizycznym żeby otrzymać idealnie czysty roztwór o szczególnych właściwościach.

Nazywa się je – niejonowe koloidy.

Zapytacie, ale co to właściwie jest  ?

To roztwory nanocząsteczek metali szlachetnych zawieszonych w czystej i dejonizowanej wodzie. Cząsteczki o rozmiarze poniżej 0,2nm   około 200 razy mniejsze od najmniejszych bakterii. Niejonowe powstają w procesie fizycznym dzięki czemu nie mają zanieczyszczeń chemicznych. Proces produkcji jest ściśle przestrzegany od początku do końca.  Począwszy od kontroli czystości wody,  metalu po buteleczki. Niezwykle ważne jest zachowanie wszystkich procedur, gdyż jakość preparatu  widać nawet gołym okiem.  Koloidy jonowe czyli wytwarzane metodą chemiczną  są aktywne, wchodzą w reakcje chemiczne co może być niebezpieczne dla organizmu, a spożywanie  w dużych ilościach może wywołać chorobę o nazwie srebrzyca. Dlatego tak ważne jest by kupować preparaty bezpieczne dla nas i dla zwierząt.

Firma Nanoslogic od chwili założenia jest zaangażowana w poprawę jakości życia i ochronę zdrowia dlatego w naszej ofercie znajdują się preparaty oparte o nano cząsteczki  przeznaczone dla człowieka. Są to niejonowe koloidalne preparaty z nano cząsteczkami srebra, złota, miedzi, platyny oraz krzem organiczny  z borem.

Wszystkie stosowane są w profilaktyce antyalergicznej, antygrzybicznej, antywirusowej. Nasze preparaty posiadają stężenie 50ppm  i pojemność  250ml co oznacza zawartość  50 cząsteczek srebra w  1.000.000 cząsteczek wody (parts per million)

–     w efekcie mamy skuteczny preparat wysokiej jakości. 

–      wyprodukowany w Polsce

–      przebadany dermatologicznie

Nasze preparaty przeznaczone są również dla zwierząt.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie koloidy niejonowe w płynie, preparaty z dodatkiem srebra czy złota, które posiadają szczególne właściwości bakteriobójcze i antywirusowe. Bezbarwne, bezzapachowe, nie plamią skóry, nie wywołują alergii, nie sklejają sierści ani piór. Stosowane na zewnątrz poprzez nacieranie, skrapianie czy wcieranie są neutralne, a jednocześnie długotrwałe.

https://sklep.nanoslogic.pl/pl/c/Koloidy-dla-zwierzat/85

zwierzaki-1-600x402 Czym są  nano koloidy ?